Thuis in de regio!

De geborgenheid van thuis, weten dat daar je plek is. Dát is wat wij hebben met het woon- en werkgebied in Oss en Uden. Het is onze regio, we voelen ons er thuis. We weten wat er leeft, kennen alle ins en outs die het wonen en leven hier zo prettig maken en dragen dat graag uit.

Ben je ook op zoek naar jouw droomhuis, we helpen je graag

Zoek hier binnen ons ruime huizenaanbod

Van Der Krabben Makelaardij

Deelgenoot zijn van wat zich in Oss en Uden afspeelt, zowel zakelijk als privé, kent bij ons een meer dan 100 jaar oude historie. Vanuit die verankering en waarden staat er momenteel een jong en alert team paraat dat haar onovertroffen vakkennis, winnaarsmentaliteit en innoverende creativiteit omzet in adviezen en begeleiding die ieders woonwens laat uitkomen.

Van A tot Z

Bij Van der Krabben hebben we een breed dienstenaanbod. Van de koop of verkoop van een woning of bedrijfspand, de huur of verhuur, nieuwbouw, het taxeren van een woning tot een hypotheekadvies. Er zijn intern korte communicatielijnen waardoor we snel kunnen schakelen. Kortom, je kunt van A tot Z bij ons terecht. 

Klik hier voor ons complete dienstenaanbod!

Geschiedenis

De geschiedenis van Van der Krabben gaat tot wel 100 jaar terug. Het pand aan de Kruisstraat werd in 1885 gebouwd door bierbrouwer Hendrikus van den Elzen, waar eind jaren ’70 het kantoor van Van der Krabben zich vestigde. Later in 2001 werd de vestiging in Uden aan de Velmolenweg geopend. Hier hebben we inmiddels ook al meer dan 15 jaar ervaring.

Helaas zijn we in juni 2017 getroffen door een brand en zitten we nu tijdelijk met ons kantoor in Oss gevestigd op Gasstraat 20a te Oss. Kom eens binnenlopen!

Even voorstellen: Ons team!

Momenteel bestaat ons team uit 30 medewerkers die elk hun steentje bijdragen aan het totale proces. We stellen ze graag aan je voor!

André Louwers

Register makelaar - taxateur wonen/MKB en Bedrijfsmatig vastgoedKantoor Oss a.louwers@krabben.nl 06 546 229 61

Joris Welten

Register makelaar - taxateur wonen/MKB en Bedrijfsmatig vastgoedKantoor Oss j.welten@krabben.nl 06 546 231 24

Ralph Timmermans

Register makelaar - taxateur wonen/MKBKantoor Oss r.timmermans@krabben.nl 06 542 209 13

Harm van der Pas

Erkend financieel adviseur (EFA)/Kandidaat register makelaar-taxateurKantoor Oss h.pas@krabben.nl 06 461 321 86

Jeffrey Gremmen

Register makelaar - taxateur Wonen/MKBKantoor Uden j.gremmen@krabben.nl 06 212 648 55

Dave de Jongh

Register makelaar - taxateur Wonen/MKBKantoor Uden d.dejongh@krabben.nl 06 504 206 58

Onno Ernst

Register makelaar - taxateurKantoor Oss o.ernst@krabben.nl 06 117 868 22

Tim Otten

Kandidaat register makelaar - taxateurKantoor Oss t.otten@krabben.nl 06 273 024 50

Wesley van Vlijmen

Assistent makelaarKantoor Oss w.vlijmen@krabben.nl 06 255 906 94

Berti van Wanrooij

Assistent makelaarKantoor Uden b.vanwanrooij@krabben.nl 06 293 894 80

Olaf Zonnenberg

Assistent makelaarKantoor Oss o.zonnenberg@krabben.nl 0412 63 29 28

Heidi Oosterveen

Makelaar nieuwbouwKantoor Oss h.oosterveen@krabben.nl 0412 63 29 28

Sabine van Spall

Assistent makelaarKantoor Oss s.spall@krabben.nl 06 296 257 53

Malou van den Berg

Commercieel medewerkster makelaardijKantoor Oss m.berg@krabben.nl 0412 63 29 28

Nikki Verbruggen

Commercieel medewerksterKantoor Uden n.verbruggen@krabben.nl 0413 25 70 33

Leontien Kuipers

Commercieel medewerksterKantoor Uden l.kuipers@krabben.nl 0413 25 70 33

Chanda Un

InformatriceKantoor Oss c.un@krabben.nl 0412 63 29 28

Nathasja van Schijndel

InformatriceKantoor Oss n.schijndel@krabben.nl 0412 63 29 28

Marlies Lacet

InformatriceKantoor Oss m.lacet@krabben.nl 0412 63 29 28

Marga Heuvink

Commercieel medewerkster hypothekenKantoor Oss m.heuvink@krabben.nl 0412 63 29 28

Nathalie van den Berg

DirectiesecretaresseKantoor Oss n.berg@krabben.nl 0412 63 29 28

Sayovana Kiliaan

Commercieel medewerksterKantoor Uden s.kiliaan@krabben.nl 0413 25 70 33

Ria Nijk

Commercieel medewerksterKantoor Oss zoekers@krabben.nl 0412 63 29 28

Lilian den Baas

SecretaresseKantoor Oss l.baas@krabben.nl 0412 63 29 28

Brigitte van Zeeland

SecretaresseKantoor Oss b.zeeland@krabben.nl 0412 63 29 28

Sandra Heurkens

Financieel administratief medewerkster Kantoor Oss s.heurkens@krabben.nl 0412 63 29 28

Inge van der Linden – Zwaans

Afdeling beheer/VVEKantoor Oss i.zwaans@krabben.nl 0412 63 29 28

Maurits Zwijgers

VastgoedmanagerKantoor Oss m.zwijgers@krabben.nl 0412 63 29 28

Helma van de Camp

Administratief medewerksterKantoor Oss h.camp@krabben.nl 0412 63 29 28

Theo Arts

Hoofd administratieKantoor Oss t.arts@krabben.nl 0412 63 29 28