Thuis in de regio!

De geborgenheid van thuis, weten dat daar je plek is. Dát is wat wij hebben met het woon- en werkgebied in Oss en Uden. Het is onze regio, we voelen ons er thuis. We weten wat er leeft, kennen alle ins en outs die het wonen en leven hier zo prettig maken en dragen dat graag uit.

Ben je ook op zoek naar jouw droomhuis, we helpen je graag

Zoek hier binnen ons ruime huizenaanbod

Van Der Krabben Makelaardij

Deelgenoot zijn van wat zich in Oss en Uden afspeelt, zowel zakelijk als privé, kent bij ons een meer dan 100 jaar oude historie. Vanuit die verankering en waarden staat er momenteel een jong en alert team paraat dat haar onovertroffen vakkennis, winnaarsmentaliteit en innoverende creativiteit omzet in adviezen en begeleiding die ieders woonwens laat uitkomen.

Van A tot Z

Bij Van der Krabben hebben we een breed dienstenaanbod. Van de koop of verkoop van een woning of bedrijfspand, de huur of verhuur, nieuwbouw, het taxeren van een woning tot een hypotheekadvies. Er zijn intern korte communicatielijnen waardoor we snel kunnen schakelen. Kortom, je kunt van A tot Z bij ons terecht. 

Klik hier voor ons complete dienstenaanbod!

Geschiedenis

De geschiedenis van Van der Krabben gaat tot wel 100 jaar terug. Het pand aan de Kruisstraat 21 werd in 1885 gebouwd door bierbrouwer Hendrikus van den Elzen, waar eind jaren ’70 het kantoor van Van der Krabben zich vestigde. Later in 2001 werd de vestiging in Uden aan de Velmolenweg geopend. Hier hebben we inmiddels ook al meer dan 20 jaar ervaring.

Even voorstellen: Ons team!

Momenteel bestaat ons team uit meer dan 30 medewerkers die elk hun steentje bijdragen aan het totale proces. We stellen ze graag aan je voor!

Joris Welten (RM-RT)

Makelaar - taxateur wonen & bedrijfsmatigvastgoed. (Algemeen directeur / Partner)Kantoor Oss j.welten@krabben.nl 06 546 231 24

Ralph Timmermans (RM-RT)

Makelaar - taxateur wonen. (Partner)Kantoor Oss r.timmermans@krabben.nl 06 542 209 13

Harm van der Pas (K-RMT)

Erkend financieel adviseur (EFA) & makelaar nieuwbouw. (Partner)Kantoor Oss h.pas@krabben.nl 06 461 321 86

Jeffrey Gremmen (RM-RT)

Makelaar - taxateur wonen & bedrijfsmatigvastgoed. (Directeur Uden / Partner)Kantoor Uden j.gremmen@krabben.nl 06 212 648 55

Dave de Jongh (RM-RT)

Makelaar - taxateur wonen & bedrijfsmatigvastgoed. (Partner)Kantoor Uden d.dejongh@krabben.nl 06 504 206 58

Berti van Wanrooij (KRM)

Makelaar wonen.Kantoor Uden b.vanwanrooij@krabben.nl 06 29389480

André Louwers (RM-RT)

Makelaar - taxateur wonen & bedrijfsmatigvastgoed. Kantoor Oss a.louwers@krabben.nl 06 546 229 61

Onno Ernst (RM-RT)

Makelaar - taxateur bedrijfsmatigvastgoed. Kantoor Oss o.ernst@krabben.nl 06 117 868 22

Tim Otten (K-RMT)

Makelaar wonen.Kantoor Oss t.otten@krabben.nl 06 273 024 50

Heidi Oosterveen

Makelaar nieuwbouw.Kantoor Oss h.oosterveen@krabben.nl 0412 63 29 28

Wesley van Vlijmen

Makelaar wonen & nieuwbouw adviseur.Kantoor Oss w.vlijmen@krabben.nl 06 255 906 94

Olaf Zonnenberg

Makelaar wonen.Kantoor Oss o.zonnenberg@krabben.nl 06 825 758 97

Luke de Laat (K-RMT)

Assistent taxateur bedrijfsmatig vastgoed & wonen.Kantoor Oss l.laat@krabben.nl 06 555 515 76

Ryon Busser

Erkend financieel adviseur (EFA).Kantoor Oss r.busser@krabben.nl 0412 63 29 28

Daan van Lith

Vastgoed huur/verhuur.Kantoor Oss d.lith@krabben.nl 06 555 506 63

Nathalie van den Berg

Directiesecretaresse.Kantoor Oss n.berg@krabben.nl 0412 63 29 28

Marga Heuvink

Commercieel medewerkster hypotheken.Kantoor Oss m.heuvink@krabben.nl 0412 63 29 28

Malou Loeffen

Commercieel medewerkster.Kantoor Oss m.loeffen@krabben.nl 0412 63 29 28

Nikki Verbruggen

Nieuwbouw adviseur.Kantoor Uden n.verbruggen@krabben.nl 0413 25 70 33

Linda Verwijst

Commercieel medewerkster.Kantoor Uden l.verwijst@krabben.nl 0413 25 70 33

Leontien Kuipers

Commercieel medewerkster.Kantoor Uden l.kuipers@krabben.nl 0413 25 70 33

Ria Nijk

Commercieel medewerkster.Kantoor Oss r.nijk@krabben.nl 0412 63 29 28

Chanda Lambrichts

Informatrice.Kantoor Oss c.un@krabben.nl 0412 63 29 28

Simge Temel

Commercieel medewerkster.Kantoor Oss s.temel@krabben.nl 0412 63 29 28

Maike van der Waals

Commercieel medewerkster bedrijfsmatig vastgoed.Kantoor Oss m.waals@krabben.nl 0412 63 29 28

Deborah Skrzypczyk – Schaareman

Informatrice.Kantoor Oss d.schaareman@krabben.nl 0412 63 29 28

Kirsi van der Wielen

Assistent taxateur wonen.Kantoor Oss k.wielen@krabben.nl 0412 63 29 28

Shamyra Grosfeld

Secretaresse.Kantoor Oss s.grosfeld@krabben.nl 0412 63 29 28

Brigitte van Zeeland

Secretaresse.Kantoor Oss b.zeeland@krabben.nl 0412 63 29 28

Helma van de Camp

Administratief medewerkster.Kantoor Oss h.camp@krabben.nl 0412 63 29 28

Sandra Heurkens

Financieel administratief medewerkster.Kantoor Oss s.heurkens@krabben.nl 0412 63 29 28

Theo Arts

Hoofd administratie.Kantoor Oss t.arts@krabben.nl 0412 63 29 28