Uden

Aloysiusstraat 43

€ 425.000,- k.k.
Favoriet
Woning: 106 m2
Slaapkamers: 2
Bouwjaar: 1997
Energielabel: A

Over deze woning

Vanaf het balkon op de bovenste verdieping kijk je uit op het groen tegenover en over de weidse omgeving. Dat geeft het woongevoel al een fijne vrije component. Bovendien geeft de ligging op het zuiden je steeds de garantie van een beschut en aangenaam plekje in de zon. Een heerlijke extra bij alles wat dit gelijkvloerse appartement je te bieden heeft.

Het daglicht komt ook volop naar binnen door de grote ramen in de verschillende kamers. De woonkamer en beide slaapkamers hebben een heel heldere uitstraling. Iets waaraan ook de lichte afwerking een bijdrage levert. Dit woongenot wordt compleet gemaakt met een apart kookgedeelte en prima sanitair.

Je woont hier op een steenworp van het Udense centrum. In twee minuten wandel je naar de eerste winkels. Vervolgens ben je ook heel snel bij de horeca, het theater en de bioscoop op de Markt.

Wil je wat verder van huis dan heb je een vlotte route naar de opritten van de A50. Waarbij je meteen ziekenhuis Bernhoven passeert. En bij thuiskomst parkeer je weer gemakkelijk op je eigen plek op het terrein achter het complex.

Pluspunten

+ Parkeren op je eigen parkeerplaats op het terrein aan de achterzijde van het complex.

+ Met videofoon beveiligde toegang tot centrale hal. Hier ontmoet je gemakkelijk medebewoners voor een gezellig praatje. Heb je vragen of hulp nodig? Dan kun je altijd terecht bij de vriendelijke huismeester. Vervolgens via lift of trappenhuis naar inpandige ruime hal van de bovenverdieping.

+ Binnenkomst in lange hal met meterkast, toiletruimte en de toegangsdeuren van de verschillende ruimtes.

+ Stijlvolle laminaatvloer gaat vanuit hal drempelloos verder in woonkamer en keuken.

+ De royale woonkamer heeft een lichte en ruimtelijke uitstraling. Twee grote ramen aan de voorzijde laten het daglicht volop binnen. Ze geven ook een mooi en vrij uitzicht. Balkondeur komt uit op beschutte loggia.

+ In de halfopen keuken is een keukenblok in hoekopstelling geplaatst. Het is voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap, combimagnetron en koelkast. Bij een groot raam is een mooie plaats voor de eettafel.

+ Loggia biedt een vrije en weidse uitkijk op het groene park aan de overkant en de naaste omgeving. In de verte is zelfs de Kruisherenkapel te zien.

+ Twee slaapkamers hebben ruime afmetingen en een fijne lichtinval door grote ramen. In de hoofdslaapkamer geeft een balkondeur een doorgang naar de loggia.

+ Badkamer is geheel betegeld en uitgevoerd met een ruime inloopdouche, designradiator, toilet en wastafel.

+ In de badkamer zijn de aansluitingen voor wasmachine en droger.

+ Gemeenschappelijke ontmoetingsruimte ‘’De Salon’’ met overdekt terras, veel zitmogelijkheden en biljarttafel.

+ De woning beschikt over energielabel A.

Aanvaarding
In nader overleg.

Lees meer Minder tonen

Kenmerken

Overdracht
Prijs: € 425.000,- k.k.
Status: Verkocht
Aanvaarding: In overleg
Bouw
type-object: Appartement
Bouwjaar: 1997
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte: 106 m2
Inhoud: 350 m3
Indeling
Kamers: 3
Slaapkamers: 2
Energie
Energieklasse: A
Isolatievormen: Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, dubbel glas
Soorten verwarming: Cv ketel
Soorten warm water: Cv ketel
CV ketel type: Agpo Ferolli HR
CV ketel eigendom: Eigendom
Buitenruimte
Tuintypen: Geen tuin
Achteringang: Nee
Parkeren
Parkeerfaciliteiten: Op afgesloten terrein
Soorten: Geen garage

Interesse?

Voor meer informatie of het plannen van een bezichtiging helpen we je graag verder.

Kan ik deze woning betalen?
Waar kunnen we je bij helpen?

Waar kunnen
we je bij helpen?

Afspraak maken

Contactgegevens