Mgr. Bosstraat 9g






Het knusse en sfeervolle karakter van dit appartement is zeker iets dat meteen opvalt. Deze bovenwoning heeft werkelijk alles om je meteen thuis te voelen. De combinatie van een lichte woonkamer, complete keuken, grote slaapkamer en moderne badkamer legt hiervoor gewoon een stevige basis. Waar je door de goede afwerking ook direct gebruik van kunt gaan maken.
Het woonplezier gaat nog verder op het brede balkon aan de voorzijde. Hier vind je een rustige plek met veel privacy van waaruit je weids kunt uitkijken over de woonomgeving. En het comfort wordt compleet gemaakt met bergingen in het appartement en op de parkeerplaats aan de achterzijde van het complex.
Op dit eigen terrein is ook een eigen parkeerplaats onder een gezamenlijke carport. Van hieruit rijd je in amper twee minuten naar de opritten van de A50, waarbij je ziekenhuis Bernhoven passeert. Daarnaast hoef je voor de boodschappen of een avondje-uit niet ver van huis. Iets verderop in de straat bevinden zich namelijk al verschillende horecazaken.
Pluspunten
+ Parkeren op eigen parkeerplaats onder gezamenlijke overkapping op terrein aan achterzijde van het complex. Verder zijn er parkeerplaatsen langs rustige woonstraat.
+ Met intercom beveiligde toegang via centrale toegangsdeur aan achterzijde van complex. Vervolgens via trap naar verdieping en voordeur van appartement.
+ Laminaatvloer gaat vanuit de hal drempelloos verder in woonkamer en keuken. De lichte wanden en plafond versterken de heldere uitstraling van het appartement.
+ Sfeervolle woonkamer met zithoek en eethoek heeft een prettige lichtinval via groot raam, vensters tot op de vloer en het raam van de balkondeur.
+ Balkon aan voorzijde geeft weids uitzicht over naaste woonomgeving. Het balkon is betegeld en heeft een gemetselde balustrade.
+ In halfopen keuken staat aan weerszijden een keukenblok. Deze zijn voorzien van moderne inbouwapparatuur zoals een 5-pits gaskookplaat, roestvrijstalen schouwafzuigkap, combi-oven, koelkast en vaatwasser.
+ Ruime slaapkamer krijgt veel licht via groot venster.
+ Moderne badkamer is geheel betegeld en uitgevoerd met een raam, inloopdouche met regendouche, wandtoilet en wastafel.
+ In afgesloten berging zijn aansluitingen voor wasmachine en droger. Ook is hier de HR combiketel geïnstalleerd.
+ Eigen houten berging bij parkeerplaats op terrein aan achterzijde van complex.
Aanvaarding
In nader overleg.
Kenmerken
Overdracht
- Prijs€ 235.000,- k.k.
- StatusVerkocht
- AanvaardingIn overleg
Bouw
- SoortGalerijflat
- Bouwjaar2006
Oppervlakten en inhoud
- Woonoppervlakte54 m2
- Inhoud188 m3
Indeling
- Aantal kamers2
- Aantal slaapkamers1
- Aantal woonlagen3
Energie
- EnergieklasseA
- IsolatievormenDakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas, Volledig geïsoleerd
- Soorten verwarmingCV ketel
- Soorten warm waterCV ketel
- CV ketel typeNefit
- CV ketel eigendomEigendom
Buitenruimte
- TuintypenGeen tuin
- AchteromNee
Parkeren
- Parkeer faciliteitenOp eigen terrein
- Parkeren toelichting1
- SoortenCarport