Meer
makelaar

Met meer dan zeventig jaar historie in Oss en Uden weten we als geen ander wat ons woon- en werkgebied te bieden heeft. Sterker nog: door de jaren heen hebben we onze makelaarsdiensten er volledig op afgestemd. Is jouw woonwens de volgende die binnenkort in vervulling gaat?

Of je nu in regio Uden of Oss op zoek bent naar een koopwoning, een hypotheek of een zakelijk thuis: wij zijn de compleetste makelaar in de regio. We hebben alles al eens gezien en kennen de woningmarkt als onze broekzak. Die kennis en ervaring laten we maar wat graag werken voor bewoners, bouwers en beleidsmakers

We laten onze kennis graag werken voor bewoners, bouwers en beleidsmakers

 
 
Meer Makelaar

We zeggen niet alleen dat we Meer Makelaar zijn; we zijn het ook. We hebben namelijk alles in huis om jou meer te bieden dan je kent van een ‘gewone’ makelaar. Generalisten die alle ballen in de lucht houden, ga je bij ons niet vinden. In plaats daarvan staat op elk denkbaar onderdeel van ons mooie vak een team van specialisten voor je klaar. Een team dat pas tevreden is als jij dat ook bent.

Sandra Heurkens
Oss

Sandra Heurkens

Financieel administratief medewerkster

0412 63 29 28 s.heurkens@krabben.nl

Nikki Verbruggen
Uden

Nikki Verbruggen

Adviseur nieuwbouw

0413 25 70 33 n.verbruggen@krabben.nl

Simge Temel
Oss

Simge Temel

Commercieel medewerkster wonen

0412 63 29 28 s.temel@krabben.nl

Luke de Laat (K-RMT)
Oss

Luke de Laat (K-RMT)

Assistent taxateur bedrijfsmatig vastgoed & wonen

06 55 55 15 76 l.laat@krabben.nl

Wesley van Vlijmen
Oss

Wesley van Vlijmen

Adviseur wonen

06 25 59 06 94 w.vlijmen@krabben.nl

Ryon Busser
Oss-Uden

Ryon Busser

Erkend financieel adviseur Oss en Uden

0412 63 29 28 r.busser@krabben.nl

Malou Loeffen
Oss

Malou Loeffen

Commercieel medewerkster wonen

0412 63 29 28 m.loeffen@krabben.nl

Onno Ernst (RM-RT)
Oss

Onno Ernst (RM-RT)

NVM register makelaar - taxateur bedrijfsmatig vastgoed

06 11 78 68 22 o.ernst@krabben.nl

Anne-Mei de Goede
Oss

Anne-Mei de Goede

Commercieel medewerkster

0412 63 29 28 a.goede@krabben.nl

Dave de Jongh (RM-RT)
Uden

Dave de Jongh (RM-RT)

NVM register makelaar - taxateur wonen & bedrijfsmatig vastgoed (Partner)

06 50 42 06 58 d.dejongh@krabben.nl

Nathalie van den Berg
Oss

Nathalie van den Berg

Office manager

0412 63 29 28 n.berg@krabben.nl

Daan van Lith
Oss

Daan van Lith

Adviseur huur/verhuur

06 55 55 06 63 d.lith@krabben.nl

Marga Heuvink
Oss

Marga Heuvink

Commercieel medewerkster hypotheken

0412 63 29 28 m.heuvink@krabben.nl

Chelsea de Meij
Oss

Chelsea de Meij

Commercieel medewerkster bedrijfsmatig vastgoed

0412 63 29 28 c.meij@krabben.nl

André Louwers
Oss

André Louwers

Adviseur

06 54 62 29 61 a.louwers@krabben.nl

Kirsi van der Wielen
Oss

Kirsi van der Wielen

Assistent taxateur wonen

0412 63 29 28 k.wielen@krabben.nl

Ralph Timmermans (RM-RT)
Oss

Ralph Timmermans (RM-RT)

NVM register makelaar - taxateur wonen (Partner)

06 54 22 09 13 r.timmermans@krabben.nl

Heidi Oosterveen
Oss

Heidi Oosterveen

Adviseur nieuwbouw

0412 63 29 28 h.oosterveen@krabben.nl

Shamyra Grosfeld
Oss

Shamyra Grosfeld

Commercieel medewerkster wonen

0412 63 29 28 s.grosfeld@krabben.nl

Theo Arts
Oss

Theo Arts

Hoofd administratie

0412 63 29 28 t.arts@krabben.nl

Berti van Wanrooij (K-RMT)
Uden

Berti van Wanrooij (K-RMT)

Makelaar wonen

06 29 38 94 80 b.vanwanrooij@krabben.nl

Linda Verwijst
Uden

Linda Verwijst

Commercieel medewerkster wonen

0413 25 70 33 l.verwijst@krabben.nl

Joris Welten (RM-RT)
Oss-Uden

Joris Welten (RM-RT)

NVM register makelaar - taxateur wonen & bedrijfsmatig vastgoed (Directie/partner)

06 54 62 31 24 j.welten@krabben.nl

Jeffrey Gremmen (RM-RT)
Uden

Jeffrey Gremmen (RM-RT)

NVM register makelaar - taxateur wonen (Directie/partner)

06 21 26 48 55 j.gremmen@krabben.nl

Tim Otten (K-RMT)
Oss

Tim Otten (K-RMT)

Makelaar wonen

06 27 30 24 50 t.otten@krabben.nl

Harm van der Pas (K-RMT)
Oss

Harm van der Pas (K-RMT)

Erkend financieel adviseur & makelaar nieuwbouw (Partner)

06 46 13 21 86 h.pas@krabben.nl

Ria Nijk
Oss

Ria Nijk

Commercieel medewerkster wonen

0412 63 29 28 r.nijk@krabben.nl

Leontien Kuipers
Uden

Leontien Kuipers

Commercieel medewerkster wonen

0413 25 70 33 l.kuipers@krabben.nl

Olaf Zonnenberg
Oss

Olaf Zonnenberg

Adviseur wonen

06 82 57 58 97 o.zonnenberg@krabben.nl