Oss

Kortenhorststraat 6

€ 550.000,- k.k.
Delen
Favoriet
Woning: 117 m2
Perceel: 308 m2
Slaapkamers: 3
Bouwjaar: 1972
Energielabel: D

Over deze woning

Rust, ruimte en comfortabel wonen komen samen in deze sfeervolle bungalow. Je wandelt zo het groene buitengebied in én staat binnen 5 minuten fietsen op station Oss West. Met een lichte woonkamer, drie slaapkamers en een beschutte patiotuin is dit een heerlijke plek om thuis te komen.

Je loopt de bungalow binnen via de entree of via inpandige ruime garage, waar je als je wilt ook je auto kunt parkeren. Vanuit de gang stap je de ruime, lichte woonkamer binnen. Een fijne open plek met ramen aan beide zijden, gezellige houtkachel én schuifpui naar de tuin. Het eetgedeelte en de keuken zijn in dezelfde ruimte, wat het echt een fijne leefruimte maakt.

Via de gang loop je door naar de drie slaapkamers, alle drie met inbouwkasten. Een groot pluspunt is dat je vanuit één slaapkamer direct de tuin instapt; heerlijk met goed weer! Aan diezelfde gang vind je de badkamer met ligbad, inloopdouche, toilet en wastafel.
Vanuit bijna elke kamer in deze bungalow heb je uitzicht op de beschutte patiotuin. Deze ruime tuin op het oosten is grotendeels bestraat, heeft een vijver en biedt veel privacy. Een ontzettend fijne plek om helemaal tot rust te komen.

Vanuit de rustige en verkeersluwe wijk wandel je zo een uitgestrekt park met waterpartij in, waar je lekker kunt wandelen bij een grote vijver. Pal naast het park begint het buitengebied dat je naar omliggende dorpen en de Maas leidt. Dit maakt de locatie ideaal voor natuurliefhebbers en mensen die houden van een rustige omgeving met veel groen. En toch zit je dicht bij alle voorzieningen, zoals 2 winkelcentra, NS-station en je rijdt binnen enkele minuten op de snelweg.

Pluspunten

+ Entree met toilet met fonteintje en meterkast.

+ Lichte woonkamer met veel grote ramen.

+ Keuken is voorzien van oven, koelkast en gasfornuis.

+ Drie slaapkamers met inbouwkasten én vanuit 1 slaapkamer toegang tot de tuin.

+ Ruime inpandige garage met ruimte voor 1 auto, witgoedaansluitingen zijn hier ook aanwezig.

+ Extra berging met elektrische deuren naar de tuin.

+ Beschutte patiotuin op het oosten, grotendeels bestraat en met vijver.

+ Eigen oprit.

Bijzonderheden
+ Intergas CV-ketel (2016)
+ Gedeeltelijk dubbel glas
+ Dakisolatie
+ Dak is grotendeels vervangen in 2017
+ Er zijn horren aanwezig

Aanvaarding
In nader overleg.
Lees meer Minder tonen

Kenmerken

Overdracht
Prijs: € 550.000,- k.k.
Status: Beschikbaar
Aanvaarding: In overleg
Bouw
type-object: Woonhuis
Type: Geschakelde woning
Soort: Bungalow
Bouwjaar: 1972
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte: 117 m2
Perceeloppervlakte: 308 m2
Inhoud: 534 m3
Indeling
Kamers: 4
Slaapkamers: 3
Energie
Energieklasse: D
Isolatievormen: Dakisolatie, grotendeels dubbelglas
Soorten verwarming: Cv ketel, houtkachel
Soorten warm water: Cv ketel
CV ketel type: Intergas
CV ketel eigendom: Eigendom
Buitenruimte
Tuintypen: Patio atrium
Hoofdtuin: Patio atrium
Ligging: Oost
Achteringang: Nee
Lengte: 11,88 m
Breedte: 7,90 m
Oppervlakte: 94 m2
Parkeren
Parkeerfaciliteiten: Openbaar parkeren, op eigen terrein
Soorten: Inpandig, carport, parkeerplaats
Capaciteit: 1

Interesse?

Voor meer informatie of het plannen van een bezichtiging helpen we je graag verder.

Kan ik deze woning betalen?
Waar kunnen we je bij helpen?

Waar kunnen we je bij helpen?

Afspraak maken

Contactgegevens